Jaki fotel do komputera? - pomagamy wybrać

Posted By: Piotr Skrzypek In: On: Comment: 0 Hit: 347

Nie wiesz jaki fotel do komputera wybrać, aby ustrzec się przed bólami kręgosłupa? Spieszymy z pomocą! Bo choć mogłoby się wydawać, że w pracy można siedzieć na czymkolwiek prawda jest zgoła inna. Spędzanie 8 godzin w wymuszonej, nienaturalnej pozycji nie służy zdrowiu. Aby uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości warto zaopatrzyć swoje stanowisko pracy w odpowiedni fotel ergonomiczny do komputera. W tym blogu podpowiadamy jakie krzesło do komputera najlepiej wybrać.

Fotel do komputera - aspekty zdrowotne

Fotel ergonomiczny do pracy przy komputerze powinien stanowić podstawowy element wyposażenia biura. Siedzenie w niewygodnej pozycji może bowiem prowadzić do:

 • napięć mięśniowych,
 • bólu kręgosłupa,
 • bólu mięśni i stawów,
 • a w konsekwencji do problemów ze zdrowiem.

Nieprawidłowa postawa ma znaczący wpływ na zdrowie i samopoczucie, ale również na wydajność pracy. Długotrwała praca w złych warunkach może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w organizmie. Dlatego też warto zaopatrzyć się w dobry fotel do komputera. Dobry, to znaczy jaki? Najlepiej taki, który został zaprojektowany i stworzony przez profesjonalistów i specjalistów z zakresu fizjoterapii. Chcesz wiedzieć jaki fotel do komputera pozwoli Ci się ustrzec przed bólem pleców? Czytaj dalej!

Fotel idealny

Wygodny fotel do komputera sprawi, że praca biurowa będzie znacznie bardziej efektywna, a Ty będziesz się wolniej męczyć, a także unikniesz ewentualnych dolegliwości bólowych teraz i w przyszłości. Aby wybrać fotel ergonomiczny do komputera, który będzie spełniał swoje zadanie i zapewniał komfort pracy należy zwrócić uwagę na to czy:

 • zapewnia odpowiednie podparcie wszystkim odcinkom kręgosłupa i przedramionom,
 • jego wysokość jest dopasowana do wzrostu użytkownika,
 • siedzisko jest wygodne,
 • podłokietniki zapewniają wsparcie łokciom,
 • oparcie jest odpowiednio wyprofilowane,
 • jest on stabilny i solidnie wykonany.

Idealne, ergonomiczne krzesła biurowe powinny być także dopasowane pod kątem wykonywanej pracy np. przy długich rozmowach telefonicznych przydatny będzie zagłówek, a przy pracy polegającej na pisaniu dokumentów niezbędne będą podłokietniki. Jeśli chcesz znaleźć wygodne krzesło do komputera, zdrowe dla kręgosłupa, w atrakcyjnej cenie wypróbuj siedzisko patmedicine.

Korzyści dla zdrowia

Korzyści jakie da Ci krzesło do komputera można wymieniać w nieskończoność. Najważniejsze z nich to chociażby:

 • uniknięcie bólu - teraz i w przyszłości,
 • prawidłowa pozycja - która zapobiega powstawaniu zwyrodnień i chorób,
 • poprawa komfortu pracy - dzięki czemu jesteś bardziej wydajny.

Fotel do pracy przy komputerze to najlepszy wybór dla wszystkich osób spędzających długie godziny podczas siedzących prac biurowych. Twoje plecy z pewnością Ci podziękują za zmianę zwyczajnego krzesła na ergonomiczny fotel do komputera.

Zadbaj o swoje plecy

Wiesz już na co zwracać uwagę wybierając fotel ergonomiczny do komputera. Jeśli zależy Ci na wygodzie i komforcie, a także chcesz zadbać o swoje plecy wybierz patmedicine - krzesła biurowe zdrowe dla kręgosłupa. Stworzone przez zespół specjalistów są gwarancją najlepszego wyboru. Przetestuj te krzesła do pracy przy komputerze i przekonaj się, że w pracy nie zechcesz już siedzieć na czymkolwiek innym.

Przeczytaj też:

Dodaj opinię

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December