Czym wyróżniają się nasze krzesła ?

KORZYŚCI MEDYCZNE STOSOWANIA KRZESEŁ WYPOSAŻONYCH W SIEDZISKA patmedicine

Siedzisko patmedicine - to system budowy siedziska zaprojektowany tak, by w pozycji siedzącej ustawienie miednicy było jak najbardziej zbliżone do ustawienia w jakim znajduje się miednica człowieka podczas swobodnej pozycji stojącej. Ustawienie takie cechuje lekkie przodopochylenie, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie fizjologicznych krzywizn kręgosłupa.

Dowiedz się więcej Strefa wiedzy

Ergonomiczne krzesła i fotele biurowe

Sądzisz, że krzesło ergonomiczne to tylko fikcja? A jeśli powiemy Ci, że ergonomiczne krzesło biurowe pomoże nie tylko uniknąć problemów ze zdrowiem, ale także może poprawić produktywność? Wygodne fotele biurowe to rzeczywiste rozwiązanie problemów osób pracujących w pozycji siedzącej!

Krzesło ergonomiczne to komfort i zdrowie

Czy w swoim biurze masz odpowiednie krzesło ergonomiczne? Jeśli wydaje Ci się, że pozycja w jakiej siedzisz podczas pracy nie ma znaczenia jesteś w ogromnym błędzie! Siedzenie w jednej pozycji przez 8 godzin, w dodatku w nieprawidłowej postawie, może prowadzić do przewlekłych bólów kręgosłupa, wad postawy, problemów z kończynami dolnymi oraz innych dolegliwości zdrowotnych. Co więcej, nieprawidłowa postawa ciała może źle wpływać na produktywność pracownika. To dlatego krzesło biurowe ergonomiczne powinno stanowić podstawowy element wyposażenia każdego biura. Natura nie stworzyła ciała człowieka do monotonnego przesiadywania w jednej pozycji, dlatego będzie się ono niekorzystnie odbijało na jego zdrowiu. Jeśli zależy Ci na komforcie, Twoim lub pracowników, wybierz odpowiedni fotel biurowy ergonomiczny. Doskonałe modele znajdziesz w naszej ofercie.

Co daje Ci takie krzesło?

To jak, wierzysz nam, że wygodny fotel biurowy powinien znaleźć się w każdym zakładzie pracy? W takim razie pozwól, że przedstawimy Ci krzesła biurowe zdrowe dla kręgosłupa od patmedicine. Są projektowane przez zespół fizjoterapeutów, którzy naprawdę wiedzą, co robią. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz najlepsze, wygodne krzesło do biurka i komputera. Chcesz wiedzieć co daje Ci ergonomiczny fotel biurowy?

  • Zapewnia maksymalną wygodę i komfort podczas pracy.
  • Zapobiega wadom postawy i przeciążeniom.
  • Zapewnia optymalną pozycję siedzącą, dostosowaną do wzrostu użytkownika.
  • Stabilizuje miednicę, odciąża kręgosłup.
  • Sprzyja prawidłowemu krążeniu krwi w kończynach dolnych.
  • Może zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

 

Zadbaj o kręgosłup

Nie musisz wierzyć nam na słowo, że wygodny fotel biurowy to podstawa w pracy biurowej, ale mamy pewność, że Twój kręgosłup Ci za nie podziękuje. Wybierając krzesło obrotowe ergonomiczne do komputera i biurka dokonujesz trafnego wyboru, który uchroni Cię od bólu w przyszłości.

Lepiej zapobiegać niż leczyć

Zastanawiasz się czy fotel biurowy na chory kręgosłup to dobry pomysł? Oczywiście, że tak. Co prawda, lepiej jest zapobiegać niż leczyć, jednak odpowiednio dobrane, wygodne krzesło biurowe może pomóc w różnego rodzaju bólach związanych z nieprawidłową postawą siedzącą podczas pracy. Zatem, niezależnie od tego czy masz problemy z kręgosłupem, czy chcesz się przed nimi ustrzec krzesło biurowe ergonomiczne do biurka i komputera jest dobrym rozwiązaniem.

 

Wygodne krzesła biurowe w dobrej cenie

Nie wiesz jaki fotel ergonomiczny wybrać? Postaw na modele tworzone przez specjalistów. Krzesła ergonomiczne patmedicine do komputera i pracy biurowej cieszą się dobrymi opiniami. W końcu w ich produkcję włożyliśmy całą naszą wiedzę, pasję i umiejętności. Kup nasze krzesło ergonomiczne w dobrej cenie dla siebie lub pracowników i ciesz się jeszcze większym komfortem pracy. Zapewniamy, że ergonomiczne krzesła biurowe to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego zdrowia jeśli pracujesz w pozycji siedzącej.

Wysoka jakość

Darmowa dostawa kurierem

Personalizacja krzeseł

Dogodny kontakt

Możliwość wyboru innych elementów i wyposażenia krzesła

Dogodny kontakt z działem handlowym

Szkolenia z zakresu ergonomii

Porady fizjoterapeutów

Realizacja do 30 dni

Jesteśmy fizjoterapeutami mocno zaangażowanymi w pracę nad poprawą zdrowia i sprawności naszych Pacjentów. Cechuje nas duże doświadczenie, profesjonalizm, młodość i zamiłowanie do naszej pracy. Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom staramy się ciągle podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Wykorzystujemy naszą wiedzę i umiejętności zdobywane na studiach, kursach, szkoleniach i konferencjach, dzięki czemu nasz warsztat pracy jest urozmaicony, nowoczesny i wielokierunkowy.

Dowiedz się więcej o nas